Engelliler İçin Özel Yetenek Sınav Sonuçları

Yayınlanma Tarihi: 08-08-2017

Düzenlenen sınavların sonuçları için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. Yeni sonuçlar ulaştıkça bu sayfaya yüklenecektir.

1. Grup 1. Aşama Ortak Desen Sınavı Sonuçları

2. Grup 1. Aşama Oyunculuk Sahne Sınavı Sonuçları

2. Grup 1. Aşama Dramatik Yazarlık Kompozisyon Sınavı Sonuçları

2. Grup 1. Aşama Ortak İşitme Sınavı Sonuçları

1. Grup 2. Aşama Resim Bölümü Serbest Uygulama Sınavı

  1. Aşama sınavlarında başarılı olan adayların yaptıkları tercihlerin sınavlarını sınav takviminden takip etmesi gerekmektedir. 
  2. Aşama sınavlarına yalnızca 1. Aşama sınavlarını başaran adaylar başvurabilir.

Hatırlatma 1: Resim Bölümü’nü tercih eden adayların, Resim Bölümü 2. Aşama Serbest Uygulama Sınavında kullanmak üzere aşağıdaki malzemeleri getirmeleri gerekmektedir:

Kurşun kalem, kalemtraş, silgi, suluboya fırçası (4-6 numaralar), gönye takımı, kağıt makası, yapıştırıcı (en az 50 gr ve tüp halinde), boya takımı (suluboya, guvaj boya, kuruboya ve/ veya pastel boya tekniklerinden herhangi biri), palet ve su kabı. 

Hatırlatma 2: Sahne Tasarım ASD’yi tercih eden adayların, Sahne Tasarım 2. Aşama Mekan Tasarım Çizim ile Üç Boyutlu Form ve Mekan Oluşturma Sınavlarında kullanmak üzere aşağıdaki malzemeleri getirmeleri gerekmektedir:

Kurşun Kalem, silgi, kalemtraş, yağlı boya hariç boyalar, su kabı, fırça, 20 cm’lik gönye, kırtasiye tipi yuvarlak uçlu makas (10 cm), kırtasiye tipi kağıt yapıştırıcı (10 gr).